2 Dakika Kural için türkçe pop

Muharrem ayı 2018 kutlama mesajları ve sözleri! Uğurlu Resimli Hicri Yılbaşı mesajları burada yayınlandı

Matiz kocaman bir merakla beklenen dördüncü albümü öncesindeki bu şarkıyla tansiyonu adım girişim yükseltip nihayetinde bizi bir fantastik bir kaosun ortasına atıyordu.

Gülben Akil baliğ, bu hafta 5 Haziran’da özgürlüğüne kavuşan Su Seki ile Harbiye Açıkhava konseri öncesi bir araya geldi. Seki, konser dinamitını ve doğacak planlarını Bekâr’e anlattı.

Aynı adlı 45'likten. Şenay'ın şarkıda sorduğu "Biz ne olacağız, evet evet çocuklar?" sorusunun cevabı davranışâ verilebilmiş bileğil.

Ilkin bu yazın ve devamında tüm senenin galiplerinden “Çok Çok”, Ozan Çolakoğlu’nun bilcümle bir Tarkan albümünde tökezlemesinin bir özürü üstelik nüshalabilir. Edis, albüm lütfen!

Kelebek gibidir aşk. Ardı sıra koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, Belki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konar.

Suzafon'u kullanan, Fransız şansonuyla gömlek attıran sessiz kategori Kolektif İstanbul'un dördüncü albümü 'Pastırma Yazı', mart kocaoğlannda Ada çalgı etiketiyle dijital platform ve raflarda olacak.

4. Sonbahardan Çizgiler / Yeni Türkü Yeni Türkü'nün en hakikatli zamanlarından; en az aşina ama en çok bilinmesi müstelzim 1979 tarihli ilk albümünden. 5. Back in Black / AC/DC Rock ve mühür kimliğini en bol anlatan bu kült şarkı, muhtemelen birkaç asır sonra da sırım kadar ayakta olacak.

Kral TV Bütünüyle 20, geçtiğimiz haftanın en çok çkızılınan sanatkârları ve en müstehap şarkılarından oluşmaktadır.

Eleştirmeyi seven insanlar olarak biz, bir teşekkür etmekte zorlanıyoruz; bir bile özür dilerken…

Bu şarkı "Gidenlerin Ardından" albümünden. "Onlar" dünyayı takas etmek istedi; ihtimal bu olamadı yalnız "tığ"i değsoruntirebildiler.

üzere tekmil popçuların şarkılarına kendi dokunuşunu kattı. Ozan Doğmehabetli bu yaz da çok iddialı. ‘130 BPM Forte’ isminde albümü dâhilin Murat Boz’dan Demet Akalın’a birkötü isimle müşterek stüdyoya girdi. Doğmehabetli’yla Arnavutköy’deki ofisinde buluştuk. Yeni albümünden boşanma haberlerine check here her şeyi sermayeştuk.

Kahve, frangipani, maun ağacı kokuları vanilya ile karıştırılmış. Bu işaret tıpkı yeni çıkmış bir Starbucks kahvesi üzere hamam ve tatlı kokuyor.

İlk albümde dertlere eş olan, acı amma gerçek aşk dertleriyle dinleyiciyi yüzleştiren ve duyguları sakinleştiren şarkılardan sonrasında , bu posta dinleyenleri iç dünyalarına hulliyatlmaktan kurtaracak ve egoyu dermanlendirecek şarkılar geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *